VÝHODY ČLENSTVÍ

Pro každého člena CASE klubu jsou zdarma poskytovány tyto výhody:

 

Za každý nákup techniky CASE IH a STEYR získáte CASE body, které
můžete volně vyčerpat na internetovém obchodě AGRI CS
. Na tomto obchodě naleznete reklamní předměty značky CASE IH, od pracovního oblečení, přes dárkové předměty, až po modely strojů. Zkrátka si každý příjde na své. A pokud stále v sortimentu nenaleznete ten správný dárek pro Vás, tým CASE klubu se Vám to pokusí zajistit.

Každý člen CASE klubu má vlastní přístup na stránky klubu, kde si může
najít nejnovější informace o technice CASE IH a CASE, akčních nabídkách
a speciálních akcích. Členové CASE klubu se tímto o krok dříve než všichni ostatní. Zároveň nové zveřejněné zprávy příchází každému přímo do emailu, abyste se nemuseli přihlašovat na webové stránky a novinky si pohodlně četli ve svém emailu.

Členstvím v CASE klubu získáte 5% při nákupu na internetovém obchodě AGRI CS.
 

Pro členy CASE klubu je speciálně vydáván časopis FARM FORUM, ve kterém se můžete dočíst o novinkách ze světa importovaných značek AGRI CS. Tento časopis zdarma členům klubu chodí přímo do jejich schránky. Tímto časopisem bychom Vám chtělil více přibližit naši techniku a informovat Vás o nových technologiích v oboru, cesty jak ušetřit a navýšit výkon na Vaší farmě

 

 

REGISTRACE NOVÉHO ČLENA

Pro získání členství je potřeba vyplnit registrační formulář, který získáte zde.

JSME TU PRO VÁS

Pro další dotazy nás neváhejte kontaktovat:
CASE KLUB
Tel: 724 059 126
Email: caseklub@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.