JAK SE STÁT ČLENEM

Členem klubu se může stát zákazník dealerské sítě AGRI CS a.s.,který zakoupil stroj značky CASE IH nebo CASE Construction. CASE klub je určen jak pro Českou, tak i pro Slovenskou republiku. Registrovat se můžete vyplněním webového formuláře, který je zobrazen níže na této webové stránce. Vyplněním registračního dotazníku souhlasíte s pravidly členství, které si můžete přečíst zde

Každý registrace je individuálně ověřována. Po ověření správnosti registrace Vám bude zaslán email o udělení členství v CASE klubu. Ověření registrace trvá několik dní. Na základě udělení členství Vám příjde poštou Vaše CASE kartička, na základě které můžete čerpat výhody na akcích.


REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ PRO ZÍSKÁNÍ ČLENSTVÍ:

Firemní údaje
Osobní údaje o kontaktní osobě

(pro platnou registraci musíte zaškrtnout)

Přihlašovací údaje
Zakoupený stroj
Je ke stroji smluvně uzavřena Garance Mobility?GARANCE MOBILITY se týká modelové řady MAGNUM a to pouze modelů zakoupených od roku 2013.

REGISTRACE NOVÉHO ČLENA

Pro získání členství je potřeba vyplnit registrační formulář, který získáte zde.

JSME TU PRO VÁS

Pro další dotazy nás neváhejte kontaktovat:
CASE KLUB
Tel: 724 059 126
Email: caseklub@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.