O CASE KLUBU

CASE klub je věrnostní program pro zákazníky dealerské sítě Agri CS a.s., kteří zakoupili  stroj značky Case IH a CASE Construction jak na území České republik, tak i Slovenska. Členstvím v klubu se snažíme podpořit naše dobré zákazníky, ocenit jejich loajalitu k našim značkám a zlepšit zpětnou vazbu zákazníků s cílem zkvalitnění produktů a služeb.

Vážíme si svých zákazníků, proto jsme pro Vás vytvořili balíček nadstandardních výhod ve formě věrnostního programu. Vstoupit do klubu může každý zákazník splňující podmínky členství, které jsou uvedeny ve složce Pravidla členství. Registrovat se můžete elektronicky přes webových formulář umístěný ve složce Jak se stát členem.

Vstupte do světa výhod spojených se členstvím v CASE klubu! Jako člen klubu můžete čerpat bonusové body, získáte nejaktuálnější informace ze světa CASE IH a CASE Construction a o současných trendech v technice, účastníte se společných akcí a získáte volné vstupenky na vybrané akce. Členové klubu také získávají časopis  FARM FORUM  zdarma! Více o výhodách  spojených se  členstvím v CASE klubu ve složce Výhody členství.

Program je spravován společností AGRI CS a.s., výhradním dovozcem zemědělské techniky značky CASE IH a CASE Construction do České republiky a Slovenské republiky.

 

REGISTRACE NOVÉHO ČLENA

Pro získání členství je potřeba vyplnit registrační formulář, který získáte zde.

JSME TU PRO VÁS

Pro další dotazy nás neváhejte kontaktovat:
CASE KLUB
Tel: 724 059 126
Email: caseklub@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.